Sum 41 > Kapela > Ostatní

Ostatní

Grant McVittie

Pozice: baskytara

Grant byl jedním z původních členů kapely. Sum 41 ho ze skupiny vykopli, i když pro to neměli důvod. Později, když zoufale potřebovali basistu, ho vzali zpět, aby ho za nedlouho opět vyhodili. Údajně pak dělal ve svém sklepě nekvalitní tetování.

Richard Roy

Richard RoyPřezdívka: Twitch

Pozice: baskytara

Richard patřil do jedné z raných formací Sum 41. Stejně jako ostatní členové studoval na stejné střední škole, tedy na Ajaxske Exeter High School. V začátcích sloužil právě Rchardův sklep ke zkouškám nových songů Sum 41. V kapele vydržel pár měsíců, ale po několika dalších měsících a vystřídaných basistech se opět přidal k Sum 41, kde vydržel někdy do roku 1998, kdy s ostatními nahrál první a jedinou demokazetu Sum 41. Poslední zmníňka o něm ve spojení s kapelou se nachází na neoficiálním dvd Sum 41 Bring The Noise!, kde vypráví o začátcích kapely.

 

Mark McAdam

Pozice: kytara, baskytara

Mark byl v Sum 41 původní kytarista. Po odchodu Granta ale přešel na basu. Hrál v kapele několik měsíců, načež si ostatní uvědomili, že Mark není ten pravý a byl nucen je opustit. Po chvíli ale Sum 41 potřebovali basistu a vzali Marka zpět. Poté si ale hoši opět vzpomněli na to, proč ho vyhodili původně a po pár týdnech se s ním bez zaplacení rozloučili. Mark byl později vyhozen i z mnoha dalších kapel.

Jon Marshall

Jon MarshallPozice: zpěv, kytara, baskytara

V počátcích patřil vedle Derycka a Stevea k nejstabilnějším členům Sum 41. Chvíli hrál v kapele na kytaru, ale často přesedlával na basu, když tu nebyl nikdo jiný, kdo by na ni hrál. Kromě toho i zpíval a skládal songy. Po necelém roce ze Sum 41 odešel a založil si jinou kapelu.

 

 

Mark London Spicoluk

Mark SpicolukNarozen: 2. 6. 1979, Edmonton (Kanada)

Pozice: baskytara

Mark se přidal k Sum 41 někdy v půlce léta roku 1997. Kapelu opustil po necelých dvou měsících údajně kvůli toho, že se mu nelíbilo Deryckovo ujeté skotačení na pódiu. Jeho hlavním působištěm byla kapela Closet Monster, ve které hrál od roku 1997 až do jejich posledního koncertu v roce 2005. Mark si také v období od dubna do září roku 2002 zahrál v doprovodné kapele Avril Lavigne.

Marc Costanzo

Pozice: kytara

K Sum 41 se přidal jen na krátkou dobu, kdy kapele chyběl kytarista. Marc musel Sum 41 opustit kvůli svým povinnostem v kapele Len, kde po celou dobu působil.

Greig Andrew Nori

Greig NoriNarozen: 21. 11. 1964, Sault Ste. Marie (Kanada)

Pozice: manažer

Greig působil od roku 1998 v Sum 41 jako manažer a také jako producent většiny jejich alb. Také například nazpíval vokály k písni Motivation. V dubnu roku 2006 svou funkci manažera Sum 41 opustil. Kromě toho působil Greig mezi lety 1992 a 2006 také jako zpěvák a kytarista kanadské pop-punkové bandy Treble Charger.

 

Rob Dipple

Rob DipplePozice: dvorní kameraman

Mnoho z vás jistě zná epizody Road To Ruin nebo i jiná šílená videa Sum 41. Ve většině případů je to právě Dipple, kdo stojí za kamerou nebo nasnímaný materiál dává dohromady a stříhá jej. Kromě videí pro Sum 41 natáčí Dipple videa i pro Avril Lavigne.